Yurt İçi Geziler

Topuk Yaylası FB Tesisleri

Kullanıcı Oyu: 2 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İLK KAYIT OLAN 5 KİŞİYE 60 TL İNDİRİM

TOPUK YAYLASI FB TESİSLERİ–ABANT

18-19 EKİM ve 22-23 KASIM 1 GECE 2 GÜN (4-5 Yıldız Ayarında)

Açık büfe şahane akşam yemeği ve kahvaltı,ulaşım ve Abant dahil 685 TL.


 

 

3-4 MAYIS(YAPILDI) 18-19 EKİM 2019 TOPUK YAYLASI

Aynı gezi 735 TL yerine yarım pansiyon 685 TL. 10 Eylüle kadar 650 TL.

3-4 MAYIS  TOPUK YAYLASI gezisi  insanların hayat boyu unutamayacakları

bir geziydi. Acentamızın yaptığı en güzel  gezilerin başında geliyor. 

Abant da göle karşı muhteşem güzelliklere karşı,sessiz,huzurlu ortamda güzel bir mutluluk yemeği. 

Topuk yaylasına sapınca bir köy kahvesinde mola çay ikramı mutluluğu.

 Topuk yaylasına varış.Önümüze çıkan muhteşem bir güzellik,çam ormanları önünde  güzelden de güzel bir gölet ve yeşillikler arasında ahşap bir otel. 

Odalara giriyoruz.Önde balkon,balkondan bakınca içim mutluluk ve huzur doluyor.Karşımda gölün ve ormanların güzelliği,tüm odalar göl tarafı büyük bir mutluluk daha. 

Sabah yorgunluğundan bitap düşmüş vücudumu yatağa atıyorum müthiş tatlı bir uyku zor uyanıyorum.Büyük bir zindelik ve büyük bir mutluluk daha.

 Yemek salonuna  iniyorum.Muazzam bir açık büfe akla gelmeyen o kadar güzel şeyler var ki lahmacundan balığa kadar tatlının her çeşidi.Büyük mutluluk ve akşam bol  oksijenli nefis bir uyku.

Şahane bir kahvaltı yok yok, herkes mutlu bende mutluluk doluyum. 

Büyük bir aklı selim ve hislerim ve beynimle sabah 9:30 yürüyüşü başlıyor.Gölün etrafını dolaşan yolun sağ tarafından girmeliyim diye düşünüyorum.Yürüyen ve yürümeyenleri minibüse alıyoruz.Manzara ve hava o kadar güzel ki büyük,yeni bir mutluluk daha. 

Yola girince; çok gitmeden bir levha ve bir ok görüyorum “YÜRÜYÜŞ PARKURU” Birden bire ani bir karar Göl kıyısında “burada mola veriyorum”diyorum.Yürümek isteyenlerle ormana giriyoruz. Yola girenlerde büyük bir mutluluk,herkes yaşama sevinci dolu.

Göl kıyısına dönüyoruz.resimler çekiliyor,mutluluklar resimlere yansıyor.

Tura devam muhteşem güzel piknik alanına geliyoruz.Masalara oturup gölü seyretmek çok güzel.

Otelden dilinmiş bolca köy ekmeği. Yaylaya veda inişe geçiyoruz.    Bahar çiçekleri  coşmuş yine “dipsizgöl” köyü meydanına geliyoruz.   Bakkal kapalı imiş yukarı bakkaldan taze kaşer ve peynir alıyoruz.Köy kahvesinde mola.Yolcuların beklemediği bir şey yapıyoruz.İki masaya peçeteler ve tabaklarda dilinmiş kaşer ve peynirler,taze köy ekmeği saat 12:30 karınların acıktığı bir anda nostaljik ortamda bir kahvaltı,çaylar su gibi akıyor.Bu kadar güzel bir zamanlama,Acentanın mecbur olmadığı pahalıca bir ikram ve mevlüt şekeri ve eşarp dua edenler unutulmaz bir GEZİ.

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2021 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search