Yurt Dışı Geziler

Amerika

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

AMERİKA  THY İLE MART NİSAN2019

SANFRANSİSKO - LOS ANGELES - SAN DİAGO - LAS VEGAS 

ERKEN BAŞLAMAK ÜZERE AYDA 400 DOLAR TAKSİTLE ÖDEYEBİLİRSİNİZ. 

ERKEN KAYITTA 60 DOLAR İNDİRİM

Değerli dostlarımız sizlerle defalarca stochlm,oslo,danimarka’ya  gitmiştik,mutlu dönmüştük. 

10 haziranda Amerika ya gittim. 8 temmuzda döndüm.Sanfransisko(2 gece)Los Angeles(2 gece)San Diago (2 gece)Las Vegas (6 gece) Teksas Austin-San Antonio(9 gece) şeklinde REHBER EŞLİĞİNDE gezdim.Oradaki yerel Acenta ve  Türk rehberimizle temas kurdum.Sizleri de Amerika’ya götürmek ve mutlu etmek istiyoruz.

1-SANFRANSİSKO         GÖRÜLECEK  ÖNEMLİ YERLERDEN  BAZILARI 

Civciv center,golden gate köprüsü,balıkçı rıhtımı,çin mahallesi ,şirin kasaba Sausalito ve tekne turu ile panoramik Al Kadraz adası ve hapishanesi (kaçmanın mümkün olmadığı) kırmızı tranvaylar(Cable car kablolu tranvaylar), alışveriş merkezi.

2-LOS ANGELESDE

Haliwood bulvarı,ünlü haliwood yazısı,Baverly,tarihi şehir merkezi Downtown arzu edenler için isteğe bağlı Holly wood filmlerinin çekildiği Universal studios.

3-SAN DİAGO

Meksikaların da hayatını yansıtan çok ilginç tarihi şehir Dawntawn sea world eğlence parkı Dünyanın en büyük outlet merkezlerinden LAS AMERİCA’S autlet müze haline getirilen American uçak gemisi. 

4-LAS VEGAS 

GECELERİN ŞEHRİ LAS VEGAS

Dünyanın en büyük otelleri ve Las vegas bulvarında panaromik şehir turu..Akşam Las vegas stripte yürüyüş dünyaca ünlü Açıkhava şovları,binlerce kumar masası (isteğe bağlı) ünlü GRAND KANYON turu.                                                                                                                

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2020 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search