Yurt Dışı Geziler

KIBRIS (Emine Bingöl ile)

Kullanıcı Oyu: 2 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

13-16 KASIM Ve Diğer Haftalar KASIM - ARALIK

ACAPULCO OTEL VE DİĞERLERİ

Deniz kıyısında çok güzel bir otel,kaliteli yemekler,şahane bir bahçe ,uzun bir kumsal ve plaj.Açık büfe kahvaltı,akşam yemekleri,yerli içecekler,uçak,transfer,tursav seyahat sigortası dahil otel kısmındaki odalarla...

3 gece 4 gün 2.280 TL den itibaren.

Deniz Tarafı Oda Farkı gecelik 50 TL.

Ekonomik otelde oda,kahvaltı 1.880 TL den itibaren(Otelimiz Girneye 8 km uzaklıkta doğa ile başbaşa bir konumdadır.)Otelden Girneye servis vardır.

Açık kapalı yüzme havuzu özel plaj ve casino mevcuttur.

NOT: İsteğe bağlı Güzelyurt-Çıkarma plajı- Mavişehir- Magosa -Lefkoşe turları düzenlenecektir.

FİYATIN ARTMAMASI İÇİN 15 EKİME KADAR 700 TL YATIRILMASI GEREKLİDİR.  

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2022 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search