Yurt Dışı Geziler

KOPENHAG(2 gece)-BERGEN(2gece)-STOCHOLM(2 gece)

Kullanıcı Oyu: 2 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

6-12 Mayıs 2020    6-12 Haziran 2020

6 gece 7 gün ……Euro.

Norveç BERGEN şehrini ve Fiortlarını da kapsayan şahane bir gezi.

2019 Temmuz ayında BERGEN de 3 akşam kaldım. Karanın içine giren denizlerin oluşturduğu onlarca FİORT, çok eski yıllardan kalmış çok güzel korunmuş özel mimari ile yapılmış tarihi binalar,balıkçı tekneleri, yüzlerce çeşit balık satan ve pişiren lokantalar, kale ve çevresindeki büyük park FİNIKÜLERLE çıkılan ünlü tepe ve buradan görülen muhteşem şehir manzarası ve bu tepenin de üzerinde çok güzel bir göl, somon balıklı yemekler ve özel balık çorbaları,geyik etli ızgaralar ve diğer şehirlerdeki unutulmaz eserler güzellikler.

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

Son Gezilerimiz

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2021 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search