Yurt Dışı Geziler

KOSOVA-MAKEDONYA

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

EYLÜL ve EKİM'de 3 GECE 4 GÜN

OHRİT – OHRİT GÖLU - STURAGA-MANASTIR –KALKANDELEN (TETOVA) -RESNE-ÜSKÜP-PRİZREN –PRİŞTİNA               VİZE YOK. (Daha önce yapıldı)

!! KATILMAK İSTEYENLERİN 400 EURO ÖDEME YAPMALARI GEREKMEKTEDİR. !!

Osmanlı izleri,onlarca tarihi eser,tekkeler,camiler,köprüler ve muhteşem bir güzellik ohrid gölü. Uçakla gidiş dönüş,özel araçla Türkçe bilen rehberle bütün bölgeyi geziyoruz. 

ÜSKÜP – MANASTIR – KALKANDELEN- OHRID VE OHRID GÖLÜ – PRISHTINA – PRIZEN. THY İLE   Atatürk Hava Limanından (Kosova) Prishtina’ya hareket, THY İLE   Üsküp’ten İstanbul Atatürk Hava Limanına hareket.( Gidiş ve dönüşte uygun saatlerle günden faydalanıyoruz.)                                                          

Yukarıda isimleri belirtilen yerlerde Osmanlı eserleri, camiler, hamamlar, tekkeler, tarihi Türk evleri, şehir meydanları, tarihi çarşılar, konaklar, Manastır’da Atatürk’ün okuduğu okuldaki Atatürk Müzesi, Üsküp’te Vardar nehri üzerinde Osmanlı köprüsü (meşhur taş köprü), doğal güzellikler ve bu geziye ait özel broşürde belirtilen birçok tarihi eser, Osmanlı izleri. 3 gece konaklama ve kahvaltılar, 3 akşam yemeği,

BÜTÜN EKSTRA GEZİLER DAHİL  KALİTELİ OTELLER İLE  THY Gidiş – Dönüş uçak bileti, kahvaltı ve akşam yemekleri ve çok  kapsamlı gezi programı, özel araçla 4 gün belirtilen tüm geziler  ulaşım hizmeti, transferler,devamlı Türkçe bilen ve Tüm yöreleri ve  tarihi eserleri çok iyi bilen bir rehberden rehberlik hizmeti dahil bir kişi  .... Euro. 

            …………EYLÜL        ………EKİM

ÜSKÜP(1)-OHRİT(2)-PODGORİCA(1)-MOSTAR(1)-SARAYBOSNA(1) BELGRAD(1)

Uçakla Gidiş-Dönüş ,gezi boyunca ulaşım, kahvaltı akşam yemekleri,türsab güvence paketi, Türkçe konuşan rehber………….Euro

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2022 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search