LİMAK YALOVA TERMAL BUTİK OTEL

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

.…NİSAN…MAYIS

Müze gibi UNUTULMAZ BİR ESER Termal Havuz,Sauna,Türk Hamamı.

Eski tarihi bir otel restore edilerek şahane bir tesis haline getirilmiştir. Yarım pansiyon,termal havuz,sauna,havuz,ulaşım dahil

1 Gece 2 Gün 1.050 TL. .İNDİRİMLİ 950 TL. (Son fiyatı sorunuz)

2 GECE 3 GÜN YP……….TL.

Sağlık Bakanlığı TERMAL OTEL (çamlar arasında) 1 gece 2 Gün Yarım Pansiyon. Kapalı-Açık Termal havuz,Türk hamamı ön odalarda 880 TL. İNDİRİMLİ  780 TL.(son fiyatı sorunuz)                       2 Gece 3 Gün……..TL.  

 

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2020 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search