ANTALYA-KEMER-FİNİKE-KAŞ-ÇUKURBAĞ YARIM ADASI-KALEİÇİ

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

DEMRE-NOELBABA(Saint Nicalas)-Finike-Çukurbağ Yarım adası

3 TAKSİT . Odalar duşlu,tuvaletli,sıcak suludur.

GÖRÜLECEK DİĞER YERLER:KEMER DE  Ayışığı Parkı ve Yörük Parkı ANTALYA ŞEHİR TURU ile Antalya Parkı Lara  Şelalesi ,Yivli Minare,Kale içi ve Tarihi Liman, MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLERLE  DOLU  KEMER –KAŞ SAHİL YOLU

ÜCRET: Kahvaltı ve akşam yemekleri belirtilen zengin gezi proğramı ile görülecek yerler,ulaşım,ikramlar,duşlu tuvaletli,sıcak sulu odalarda  4 GECE 5 GÜN konaklama türsab güvence paketi,ikramlar dahil ………  TL. Yalnız ulaşım……….TL

NOT: AYRICA İSTEĞE BAĞLI ALANYA VE  BELDİBİ ,EĞİRDİR.GEZİLERİ DÜZENLENECEKTİR.

HAREKET:Bakırköy 06:00 ,Taksim 06:30, Kadıköy 07:00, Küçükyalı E5 07:20   

KAYIT OLABİLMEK İÇİN 1000  TL ÖDEME GEREKLİDİR.

 

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

Son Gezilerimiz

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2020 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search