ESKİŞEHİR GEZİSİ

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

ESKİŞEHİR GEZİSİ 13-14 NİSAN 11-12 Mayıs

ESKİŞEHİR 1 GECE 2 GÜN

DEFALARCA GÖRÜLABİLECEK BİR ŞEHİR ESKİŞEHİR

13-14 NİSAN 11-12  MAYIS (HER YIL YENİ BİR ESER İLAVE EDİLİYOR)

Bir yolcumuz yalnız Kent Parkı görmek için bile Eskişehir’e gelmeye değer demişti. Mumyalar ve Cam Müzesi dahil Kurşunlu Camii ve Külliyesi,Atlıhan,odun pazarı ve evleri, şelale parkı,Porsuk nehri ve Porsuk nehrinde tekne gezisi.Tiyatro ve Opera binası,Anadolu Üniversitesi Kampüsü, Haller binası, ilim ve Teknoloji Parkı ve daha birçok güzellik insana huzur veren örnek bir şehir. Çok güzelkaliteli bir otelde açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği,ulaşım,geziler,Tursab güvence paketi dahil.

1 gece   2 gün YP  440  TL                                                                                                          

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

Son Gezilerimiz

Site içi Arama

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2020 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search