Kosova-Makedonya

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

KOSOVA-MAKEDONYA   VİZESİZ  (Ekstra Tur Yok)

27-30 EKİM    4 GÜN 3 GECE  VE  2019 MAYISDA

 (DAHA ÖNCE YAPILDI)  4 GECE 5 GÜN  (VİZESİZ)  PRİŞTİNA-PRİZREN-KALKANDELEN-(TETOVA)-OHRİT GÖLU-STURAGA-RESNE-ÜSKÜP

ÜSKÜP – MANASTIR – KALKANDELEN – OHRID VE OHRID GÖLÜ – PRISHTINA – PRIZEN. THY İLE   Atatürk Hava Limanından (Kosova) Prishtina’ya hareket, THY İLE   Üsküp’ten İstanbul Atatürk Hava Limanına hareket. 

Yukarıda isimleri belirtilen yerlerde Osmanlı eserleri, camiler, hamamlar, tekkeler, tarihi Türk evleri, şehir meydanları, tarihi çarşılar, konaklar, Manastır’da Atatürk’ün okuduğu okuldaki Atatürk Müzesi, Üsküp’te Vardar nehri üzerinde Osmanlı köprüsü (meşhur taş köprü), doğal güzellikler ve bu geziye ait özel broşürde belirtilen birçok tarihi eser,Osmanlı izleri

3 gece konaklama ve kahvaltılar, 3 akşam yemeği,BÜTÜN EKSTRA GEZİLER DAHİL  KALİTELİ OTELLER İLE THY Gidiş – Dönüş uçak bileti, alan vergileri,  ve çok  kapsamlı gezi programı, özel araçla 4 gün belirtilen tüm geziler,ulaşım hizmeti, transferler,devamlı Türkçe bilen ve Tüm yöreleri ve  tarihi eserleri çok iyi bilen bir rehberden rehberlik hizmeti dahil bir kişi 4 GÜN …….....EURO.  5 GÜN……………EURO.                           

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

Site içi Arama

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2020 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search