Kopenhag-Oslo-Stockholm

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

KOPENHAG(2)(GEMİDE1GECE)-OSLO(2)– STOKHOLM(2)

2019……MAYIS …HAZİRAN   7 GECE 8 GÜN THY ile

Bu güzel gezi acentamızın organizasyonuyla  2014 ve 2015 yıllarında başarıyla yapıldı ve mutlulukla sona erdi.Kopenhag’da 2 gece konaklıyoruz. 3. Gün saat 15:30 da gemiye biniyoruz. DFDS isimli gemimiz saat 16:45 de hareket ediyor. Gündüz başlayan gemi yolculuğumuz da güzel manzaralar görerek sabah Norveç’in başkenti Oslo’ya varıyoruz. 2 akşam Oslo’da konaklayıp sonra İsveç’in başkenti Stockholm’e geliyoruz.  2 akşam Stockholm de konaklayıp 27 mayıs 18.15 uçağı ile stockholmden İstanbul’a hareket ediyoruz.GEMİDE 1 GECE).

KALİTELİ MERKEZİ OTELLERDE TÜRKÇE BİLEN REHBERLERLE ODA KAHVALTI TRANSFERLER, ŞEHİRLERDE YARIM GÜNLÜK  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI, GEMİ BİLETİ, TÜRSAB GÜVENCE PAKETİ, THY İLE GİDİŞ DÖNÜŞ  ……..EURO

EKONOMİK OTELLERDE …….  EURO

Hakkımızda

Acentamız 1974 yılında kurulmuş olup 45 yıldan beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir ve Turizm Bakanlığı'ndan A sınıfı seyehat acentası belgesine sahiptir.

Acentamız ayrıntılarına kadar düşünülmüş, mutlu anılar bırakacak, kaliteli geziler hazırlamayı amaç edinmiştir. En büyük özelliğimiz yaşama sevinci, saygı, sevgi dolu, birbirleriyle arkadaş olabilen nezih gruplarımızdır. Acentamız ülkemizi, kuzeyden, güneyden, doğudan, batıdan, ortadan defalarca kucaklayarak unutulmaz güzellikleri yolculara sunmaktadır. Gezilerimize gelenler arkadaş olabilmiş, 10-20-30 yıl boyunca Boğaziçi Turizm ile gezmeden edememişlerdir.

Boğaziçi Turizm, Uygun Fiyat -Kaliteli Hizmet - Güven - Nezih Gruplar - Mutlu Biten Geziler - Unutulmaz Anılar Demektir. Günlük turlar, hafta sonu gezileri, yurtdışı gezileri, zengin programlı kültür turları, uzun konaklamalı tatil gezileri, THY ve diğer uçak biletleri temini ile hizmetinizdeyiz.

Site içi Arama

İletişim Bilgilerimiz

Boğaziçi Turizm  |  Aydın-Emine BİNGÖL
Muvakkıthane Cad.Kadıköy İş Mrk.1/109
Kadıköy-İSTANBUL-TURKEY

TEL: +90 216 336 31 70
FAX: +90 216 336 67 16
abingol.bogaziciturizm@gmail.com

©2020 Boğaziçi Turizm. Tüm hakkı saklıdır. Designed By SebComputer

Search